جدیدترین اخبار ووشو در اولین پرتال اطلاع رسانی ووشو ایران

خراسان رضوي با کسب 5 مدال طلا و 2 نقره در جايگاه نخست تيمي بخش تالو مسابقات ووشو قهرماني کشور بزرگسالان انتخابي تيم ملي ايستاد.

به گزارش ووشو نیوز، در ادامه سومين روز از مسابقات ووشو بزرگسالان قهرماني کشور مردان انتخابي تيم ملي، تيم استان خراسان رضوي با کسب 5 مدال طلا و 2 نقره در بخش تيمي تالو در جايگاه نخست ايستاد.خوزستان با 3 مدال طلا و 3 برنز در جايگاه دوم ايستاد و هرمزگان هم با 2 مدال طلا، يک نقره و يک برنز در رديف سوم تيمي تالو قرار گرفت.

** تيم "دوئيلين" تالو اصفهان قهرمان رقابتهاي ووشو قهرماني کشور انتخابي تيم ملي شد.

در ادامه رقابتهاي ووشو قهرماني بزرگسالان مردان تيم "دوئيلين" اصفهان در آخرين فرم بخش تالو به مقام قهرماني دست پيدا کرد.

تيم 3 نفره دوئيلين اصفهان متشکل از محسن احمدي، نويد مکوندي و ابراهيم فتحي به مدال طلا دست يافت، تيم دوئيلين استان آذربايجان غربي متشکل از مهدي انامقي، ياشار مرادي اقدم و فرزاد نصيري دوم شد و تيم دوئيلين خوزستان متشکل از نويد شماسي، احمد باوي و ايوب عساکره صاحب مدال برنز شد.

نفرات برتر فرم "چيانگ شو" تالو مسابقات ووشو قهرماني کشور مشخص شدند.

در ادامه سومين روز از مسابقات ووشو بزرگسالان قهرماني کشور مردان انتخابي تيم ملي، نفرات برتر فرم "چيانگ شو" بخش تالو انتخاب شدند.

در اين فرم محمد امين عسکري زاده از استان هرمزگان به مدال طلا دست يافت، سيد علي حسيني هاشمي از استان سمنان به مدال نقره دست يافت و بهروز بخشي زاده از استان خوزستان صاحب گردن آويز برنز شد.

عسکري زاده شب گذشته در فرم "جين شو" به مدال طلا دست يافته بود که با اين حساب جمع مدالهاي طلاي وي به 2 عدد رسيد.

احسان پيغمبري در فرم "گون شو" تالو سومين مدال طلاي خود در مسابقات ووشو قهرماني کشور انتخابي تيم ملي را به دست آورد

در پايان دومين روز از مسابقات ووشوي مردان بزرگسالان قهرماني کشور انتخابي تيم ملي، احسان پيغمبري در بخش تالو صاحب سومين مدال طلاي خود شد.

در فرم "گون شو" احسان پيغمبري از استان خراسان رضوي صاحب سومين مدال طلاي خود شد، امير محمدرضايي از زنجان به مدال نقره رسيد و سيد مهدي انامقي از استان آذربايجان غربي به مدال برنز رسيد.

نفرات برتر فرم "جين شو" تالو مسابقات ووشو قهرماني کشور مردان انتخابي تيم ملي مشخص شدند

در ادامه دومين روز از مسابقات ووشو بزرگسالان قهرماني کشور مردان، انتخابي تيم ملي نفرات برتر فرم"جين شو" تالو مشخص شدند.

در اين فرم محمد امين عسکري زاده از استان هرمزگان مدال مدال طلا گرفت، امين رادمهر از استان فارس به مدال نقره رسيد و بهروز بخشي زاده از استان خوزستان به مدال برنز دست يافت.

فرشاد عربي سومين مدال طلاي خود در مسابقات ووشو قهرماني کشور انتخابي تيم ملي را به دست آورد.

در فرم "نن گون" فرشاد عربي از استان خوزستان به مدال طلا رسيد، بهنام گلي از استان اصفهان صاحب مدال نقره شد و مجتبي رضايي از تهران (الف) به مدال برنز قناعت کرد.

فرشاد عربي پيش از اين در فرمهاي "نان چوان" و "نن دائو" صاحب مدال طلا شده بود.

نفرات راه يافته به مرحله نيمه نهايي بخش ساندا مسابقات ووشو قهرماني کشور مشخص شدند.

در پايان روز سوم مسابقات ووشو بزرگسالان قهرماني کشور مردان انتخابي تيم ملي، نفرات راه يافته به مرحله نيمه نهايي اوزان ده گانه بخش ساندا(مبارزه) مشخص شدند.

به گزارش ووشو نیوز، در مرحله نيمه نهايي وزن52- کيلوگرم احمد قائدي از فارس با اکبر محمدزاده از زنجان روبرو مي شود، احسان قهرماني از کرمانشاه با علي بختياري از البرز ديدار خواهد کرد.

*در مرحله نيمه نهايي وزن 56- کيلوگرم محمد صمصامي از فارس با مصطفي رودباري از هرمزگان ديدار خواهد داشت و بهزاد منوري از ايلام با مسعود انصاري از زنجان مبارزه خواهد داشت.

*در مرحله نيمه نهايي وزن 60- کيلوگرم مهدي جعفرپور از کيش با جعفر شيرزاده از زنجان مصاف دارد و علي يوسفي از مازندران با عيسي شکري از ايلام روبرو خواهد شد.

*در مرحله نيمه نهايي وزن 65- کيلوگرم محمدرضا اميري از چهارمحال و بختياري رودر روي شهروز اسماعيلي از کرمانشاه قرار مي گيرد و مصطفي سامخانيان از کيش با ابراهيم درتاج از قم مصاف مي دهد.

*در مرحله نيمه نهايي وزن70- کيلوگرم عليرضا صحرانشين از لرستان رودر روي عليرضا جديدي از تهران (ب) قرار مي گيرد و فرزاد قادري از مازندران با محسن بابايي از زنجان روبرو مي شود.

*در مرحله نيمه نهايي وزن75- کيلوگرم محمدرضا قاسم زاده از مازندران با محمد آئيني از تهران (ب) مصاف خواهد داشت و اميد زارع رفيع از تهران (الف) با خسرو مينو از همدان رو برو خواهد شد.

*در مرحله نيمه نهايي وزن 80- کيلوگرم معين تقوي از گيلان با عرفان ابراهيميان از کرمانشاه روبرو مي شود و غلامحسن حسين زاده از زنجان با ابوالفضل خانه کشي از مازندران ديدار خواهد کرد.

*در مرحله نيمه نهايي وزن85- کيلوگرم حميدرضا لادور از اصفهان با اشکان دولفاني از کرمانشاه مصاف خواهد داشت و قاسم عليپور از گيلان با عزيز کلانتر از خوزستان مبارزه مي کند.

*در مرحله نيمه نهايي وزن90- کيلوگرم مجيد فلاح از تهران (ب) با غلامعلي خانه کشي از مازندران مبارزه خواهد کرد و جعفر قنبري از زنجان با امين جمشيدي از البرز مصاف خواهد داشت.

و بالاخره در مرحله نيمه نهايي 90+ کيلوگرم علي عاشوري از مازندران با مرتضي عظيمي از اصفهان رو برو خواهد شد و سجاد صدري از تهران (ب) با حميدرضا منصوريان از تهران (ب) ديدار خواهد کرد.

مرحله نيمه نهايي و فينال 10 وزن مذکور فردا (پنجشنبه 21 بهمن ماه) در مجموعه ورزشي انقلاب کرج برگزار خواهد شد.

ضمنا نفرات اول تا سوم مشترک هر 10 وزن، جواز حضور در اردوي تيم ملي بزرگسالان را کسب خواهند کرد.

+ نوشته شده در  ۸۹/۱۱/۲۰ساعت ۲۲:۵۳ بعد از ظهر  توسط سعید دورایران  |